TAIMERAMM - 100% MAHEVÄETIS​

TAIMERAMM - 100% MAHEVÄETIS​

Maheväetis Taimeramm on vermikompost või ka biohuumus, mille vihmaussid on oma elutegevusega maheveisesõnnikukompostist tootnud. Vihmaussid rikastavad seda oma seedetraktis arvukate ensüümidega. Vihmaussisõnnikus sisaldub suur hulk (kuni 32% kuivaines) huumuslikku ainet, mullale ja taimedele kasulikke mikroorganisme. Vermikomposti eristab teistest orgaanilistest väetistest vees lahustuva lämmastiku, fosfori, kaaliumi kõrgendatud sisaldus. Samuti on mikroelemendid paremini omastatavas vormis.

Maheväetis Taimeramm on pikaajalise  toimega, mulda segatuna kestab selle kasulik mõju taimedele  3-5 a. Vermikomposteerimise käigus läbivad umbrohu seemned vihmausside organismi ja kaotasvad seeläbi idanevuse. Lisaks sellele on vermikompostis, võrreldes tavaliste orgaaniliste väetistega, madalam soolekepikeste sisaldus. Kuna vihmaussid töötlevad oma seedetraktis raskemetallid raskesti lahustuvateks ühenditeks, väheneb komposti toksilisus ja kahjulikud ained muutuvad taimedele praktiliselt kättesaamatuks.mis sisaldab endas taimedele kergesti omastatavaid kasulikke ja vajalikke toitaineid ja mineraale. 

Põllumajandusameti Mahepõllumajandusbüroo on tunnustanud Taimerammu komposti ja kasvustimulaatori kontsentraati  maheväetisena. Antud tooteid on lubatud kasutada mahepõllumajanduses. 

Pakendid 0,25 L, 4 L, 8 L, 20 L.
Hulgiostuks saadaval ka 1 m3 bigbag.

Toote infoleht

TAIMERAMM KASVUSTIMULAATORI KONTSENTRAAT

Taimeramm kasvustimulaatori kontsentraat  toodetakse vermikompostist – seega biohuumus vedelal kujul. Sisaldab neidsamu toime- ja toitaineid ja kasulikke mullabaktereid, mis tahke vermikompost.  Kõik vermikompostis sisalduvad  toitained on  lahustatud  kujul konsentraadis ja seega taimedele koheselt kättesaadav.
Taimerammu konsentraati lubatakse kasutada mahekasvatuses. Toode tagab tugeva juurestiku, tagades taimede kasvu ja arengu, parandab taimede vastupanuvõimet haigustele, on kaitseks kahjurputukate eest ja tõrjub patogeenset mikrofloorat. 
Avaldab taimedele kiiret toimet. 

Juurkastmise korral lahjendada konsentraati veega  vahekorras 1:50-le,  kasta  iga kahe nädala tagant kuni 2 nädalat viljade valmimiseni. 
Lehtedele pritsimisel lahjendada  kontsentraati 1:100-le. Taimed omastavad lehtede kaudu  toitaineid. Soovitame kasutada põõsaste ja viljapuude väetamisel. Lisaboonuseks sisaldab Taimnerammu konsentraat   ensüümi kitinaas, mis lahustab kahjurite kitiinkesta, mis kokkuvõttes muudab lehed kahjurputukatele ebameeldivaks. 

Kindlasti lahjendada enne kasutamist!
NB! Kasutatav tehnoloogia ei kahjusta vihmausse ja väldib nende sattumist pakenditesse.


Pakendid: 0,22 L, 1 L, 5L
Hulgiostuks saadaval 1 m3 mahuti.

Toote infoleht

TAIMERAMM KASVUSTIMULAATORI KONTSENTRAAT